Whatsapp Görüşmesi Başlat
Marla Deri Telefon Email info@marladeri.com

Hakkımızda


1987 yılında başladığımız meslek hayatımız ve tecrübemizi 2008 yılında "MARLA DERİ ÜRÜNLERİ" adıyla tescilledik.

Ürün yelpazemizde; hakiki deri, yerli üretim, klasik ve spor kemerler, el işçiliği deri cüzdanlar, deri anahtarlıklar, deri kredi kartlıklar gibi çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır.

En kaliteli malzeme ve deriyi geleneksel Türk deri işçiliğiyle en iyi şekilde harmanlayarak kaliteli ürünler ortaya koymaktayız.

Ürün yelpazelerini günü modasına uygun ayakkabı-kemer kombinini sağlamak için ayakkabı renklerindeki derilerden oluşturmaktayız. Kemerler erkek giyiminde şıklığı tamamlayan aksesuarların başında gelir. Biz de "MARLA DERİ ÜRÜNLERİ" olarak yüksek kaliteden, yüzeyi göze hitap eden, ithal ve yerli tokalar birlikte kullanılarak, estetiği arttırılmış kaliteli seçenekler sunuyoruz.

Ürün gönderdiğimiz ülkeler arasında; Rusya, Yunanistan, Bulgaristan, Suriye, Irak, İran, İsrail, Cezayir, Libya, Ukrayna, Makedonya, Sırbistan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Sudan, Kongo, Ürdün, Kazakistan, Türkmenistan ve Hollanda bulunmaktadır.

Firmamız; taahhütlerine sadık kalan, zamanında teslimata önem veren, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan bir misyona sahiptir.

Firmamızın hedefi, değerli müşterilerimiz için kullanışlı, modaya uygun, kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatla sunmaktır.
Bu yaklaşımla etkili ve içten hizmeti en iyi kalitede ürünlerle, müşteri memnuniyetini arttırarak devam ettirmektir. Türkiye ve dünya pazarındaki hak edilmiş saygın yerini almak. Kalitenin sembolü haline gelmek ve saygın bir marka olarak anılmak için kendini sürekli geliştirmektedir.

TReticaret Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage
MENU
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetiniz boş